Klub Senior+ w świetlicy wiejskiej w Boratyńcu Ruskim

Klub Senior+ w świetlicy wiejskiej w Boratyńcu Ruskim

Dostosowanie budynku świetlicy wiejskiej w Boratyńcu Ruskim do potrzeb klubu “Senior +”. Świetlica niewątpliwie nabrała nowego blasku. Na pierwszy rzut oka widać nową podłogę i kominek odświeżony poprzez położenie płytek. Funkcjonalności dodaje również podjazd oraz nowoczesne w pełni przyjazne osobom z niepełnosprawnościami, sanitariaty. W trosce o wygodę i komfort seniorów zamontowano elektryczne ogrzewanie, docieplono strop a aneks kuchenny wymieniony został na nowy. Dla poprawienia walorów estetycznych zieleń kanap oraz zasłon zestawiono z drewnem stołów i krzeseł a także uzupełniono o nowoczesne oświetlenie. Efekt końcowy jest powalający a mieszkańcy Boratyńca Ruskiego już mogą cieszyć się w pełni funkcjonalną odnowioną świetlicą.