Ścieżki edukacyjno-przyrodnicze w Wólce Nadbużnej

Budowa ścieżek edukacyjno-przyrodniczych w Wólce Nadbużnej to ogromny projekt pod nazwą "Ochrona zasobów bioróżnorodności i georóżnorodności krajobrazu", którego realizacją może poszczycić się nasze przedsiębiorstwo. W sosnowym lesie powstał budynek administracyjno-edukacyjny a także wiata ekologiczna. Już od progu zachwycają różnej wielkości eksponaty wielu gatunków fauny i flory. Spacerując w tych cudownych okolicznościach przyrody zauważyć też można wiele budek lęgowych oraz karmników dla ptaków. Ku zadowoleniu najmniejszych gości powstał plac zabaw a także infrastruktura edukacyjna w postaci leśnych puzzli, zegarów przyrody, labiryntu edukacyjnego i kół ekologicznych. Wszystko utrzymane w cudownym klimacie. Jest to niewątpliwie jedna z ciekawszych atrakcji Podlasia. I to w naszej gminie...